Kurumsal müşterilerimiz için yerinde servis hizmeti sunmaktayız. Bireysel müşterilerimize ise firma adresimizde servis hizmeti sunuyoruz.

Hayır. Ancak belirttiğiniz arızanın yaklaşık maliyetini belirterek onay aldıktan sonra servis hizmeti sunuyoruz.

Ücretlerimiz, arızanın durumuna göre belirlenmektedir. Belirtilen arıza için tahmini bir ücret servis hizmeti verilmeden önce size sunulduktan sonra, onayınız ile işleme devam edilmektedir.

Eğer, tahminimizden fazla bir maliyet servis sırasında oluşacak ise işleme devam etmeden önce yeniden sizden onay alınıp işleme devam edilmektedir.

Eğer ek ücret oluşur ve tarafınızdan onay verilmez ise cihazınız herhangi bir ücret alınmadan firma adresimizde eski hali ile iade edilir.

1999 yılından günümüze servis hizmeti sunuyor ve gerekli teknolojik yatırımlarımızı sürekli güncel tutuyoruz.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için teknolojiyi yakından takip etmek ve yatırımları yapmak zorunda olduğumuz ve profesyonel olarak hizmet sunmayı ilke edindiğimiz için aslında ulusal bazda normal olan servis ücretlerimiz, yer yer ilimiz için yüksek kalabilmektedir. 

Her ne şekilde olursa olsun sadece lisanslı olan programlarınızın lisanslarını bize ulaştırmanız durumunda kurulumlarını gerçekleştirerek hizmet sunuyoruz. 

Lisansı olmayan ama kurulmasını talep ettiğniz yazılımların demo versiyonları dışında kurulum yapmıyoruz.  

Lütfen yasa dışı lisanssız veya crack vb. şekilde kurulum talebinde bulunmayınız.

Firmamız bünyesinde sunduğumuz tüm servis hizmetlerinde bu prensip ile hizmet sunmaktayız.

Müşterilerimiz, işin aciliyeti ve durumuna göre, gerektiğinde belirli bir ücret karşılığında, teknik ekibimizin müsaitliği durumunda destek alabilir. 

Şu anda, yalnızca kurumsal müşterilerimiz için servis yönetimi sistemimiz üzerinden servis yapılan cihazlarınızın envanter kayıtları yapılarak bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Bireysel müşterilerimiz de, 2022 yılından itibaren servis yönetim sistemine dahil edilecektir.

Ortağı olduğumuz Nefes Yazılım tarafından Eskişehir Teknoloji Geliştirme Bölgesinde proje olarak geliştirilen gelişmiş bir teknik servis yönetim sistemidir.

Müşteri bazlı olarak tüm bilişim sistemlerinin envanter kayıtları, benzersiz bir kod ile cihazların Marka, Model, Seri No, Müşteri Bilgisi, Müşteri Şube Bilgisi, Müşteri Kullanıcı Bilgisi ile sisteme kaydedilir.

Müşterimiz tarafından online yada telefon ile servis talep edildiğinde, ilgili cihaza ait benzersiz kodun iletilmesi ile cihaz için servis kaydı sistemde oluşur.

Oluşan servis kaydı konusunda, uzman teknik personellerimizin erişebileceği servis havuzuna aktarılır ve servis personelerimize görev ataması yapılır. En hızlı şekilde doğru personel seçimi yapılarak gerekli servis iş emri aktif olur.

Müşteri arıza özetine göre başlayan servis süresi servis personelimizin işlerinin de takibi yapıalrak her aşamada kayıt altına alınır. 

Öyle ki, eğer servis kaydını açan firmadaki kullanıcının onay limiti var ise firması tarafndan belirlenen limite kadar olan servis işlem bilgisi, servis personelinin incelemesi sonrasında sistem girilmesi ile sistem tarafından limit dahilinde kalıyorsa otomatik onaylanır. Eğer üst yöneticinin onay vereceği şekilde kullanıcının limitini geçen durumlar söz konusu ise kullanıcının üst yöneticisine onaya gider ve onay alıması durumunda servis hizmeti devam eder. Bu sayede süpriz servis bedelleri ile karşılaşmazsınız. Kontrol tamamen firmamızda olacak şekilde hizmet sunulur.

Servis yönetim sistemimiz sayesinde aylık, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık olarak gerçekleşen servis işlemlerinizin kayıtlarına, kullanıcı ve genel olarak ulaşabilirsiniz.

Tamamlanan servislerin faturaları, sistemde ''durumu tamamlandı'' şekline dönüştüğünde, onayınız sırasında belirlenen tutar olarak firmanıza E-fatura / E-Arşiv olarak düzenlenir. 

Bakım anlaşmalı kurumsal müşterilerimizin, aylık bakım anlaşma bedelinde ne kadar işlem gerçekleştirdiği dökümleri de ayrıca görülebilmektedir.

Bir başka önemli özellik ise firmamız dışında temin ettiğiniz ama servis hizmetini firmamızdan aldığınız ürünlerin garanti bilgileri sistemde yer alır. Eğer ürün garanti dahilinde müdahale edilmesi gerekiyor ise size bilgisi gelir. Bu sayede servis personelimiz tarafından rastgele işlem yapılmadığı garantisini veren firma ile iletişime geçerek garantinizin devamı için doğru yönlendirme sağlanır.

Evet. Birçok veri kurtarma hizmeti sunduğumuz ve çözüme ulaştığımız kurumsal müşteri referansımız bulunmaktadır. 

Servis merkezimizde başarısı riskli olacak veri kurtarma hizmeti durumunda ise ulusal bazda öne çıkan diğer çözüm ortaklarımıza, sizin adınıza veri ortamınızı ileterek süreçleri takip ediyoruz.

Evet, Türkiye’de e-Fatura konseptini ilk kez uygulamaya geçiren Digital Planet, “Kişiselleştirilmiş Akıllı Doküman” kavramı altında ödüllü yüksek sıkıştırmalı dijital doküman arşiv teknolojisini Türkiye’ye ilk getiren şirket olmuştur.

Firmamızdan Digital Planet e-Dönüşüm ürünleri için danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

E-Fatura, E-Arşiv Fatura, E-İrsaliye, E-SMM, E-Müstahsil, E-Bilet, E-Defter vb. ürünler E-Dönüşüm ürünleri olarak adlandırılır.

E-Dönüşüm ürünlerine destek ve danışmanlık hizmetimiz, sadece kendi müşteri portföyümüz ile sınırlıdır.

Evet, Entegratör firma olarak Digital Planet kullanıcısı iseniz bizden destek ve danışmanlık aldığınızı belirterek hizmet almanız mümkündür.

Ayrıca farklı entegratör ile çalışıyor olsanız dahi, bizimle çalışmaya karar verdikten sonra size Digital Planet üzerinden yeni bir portal hesabı tanımlanır. Böylikle, artık e-belgelerinizi Digital Planet alt yapısı üzerinden gönderebilir, alabilir ve saklama hizmetini alabilirsiniz.

Her iki durumda da bizim müşteri portföyümüzde olacağınız için kontör alımı, destek ve danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yayımlanan tebliğ kapsamında; 1 Temmuz 2022 tarihinden itibaren

• 4 Milyon TL ve üzeri ciroya sahip mükellefler,
• 2020 veya 2021 hesap dönemleri için 1 Milyon TL cirosu olan; mal veya hizmetlerin alınması, satılması, kiralanması veya dağıtımı işlemlerinin gerçekleştirilmesine aracılık etmek üzere internet ortamında ticari faaliyetlerin yapılmasına elektronik ticaret ortamını sağlayan hizmet sağlayıcıları, internet ortamında gerçek ve tüzel kişilere ait gayrimenkul, motorlu araç vasıtalarının satılmasına veya kiralanmasına ilişkin ilanları yayınlayan internet sitelerinin sahipleri veya işleticileri ile internet ortamında reklamların yayınlanmasına aracılık faaliyetinde bulunan internet reklamcılığı hizmet aracıları,
• 2020 veya 2021 hesap dönemleri için 1 Milyon TL cirosu olan; kendilerine veya aracı hizmet sağlayıcılarına ait internet sitelerinde veya diğer her türlü elektronik ortamda mal veya hizmet satışını gerçekleştirenler,
• 2020 veya 2021 hesap dönemleri için 1 Milyon TL cirosu olan; gayrimenkul ve/veya motorlu taşıt, inşa, imal, alım, satım veya kiralama işlemlerini yapanlar ile bu işlemlere aracılık faaliyetinde bulunan mükellefler,
• 2020 veya 2021 hesap dönemleri için 1 Milyon TL cirosu olan; Kültür ve Turizm Bakanlığı ile belediyelerden yatırım ve/veya işletme belgesi almak suretiyle konaklama hizmeti veren otel işletmeleri e-Fatura’ya geçmek zorundalar.

Ayrıca;
• ÖTV I sayılı listedeki EPDK lisanslı mükellefler,
• ÖTV III sayılı listedeki malları imal, inşa ve ithal eden mükellefler,
• Komisyoncu veya tüccar olarak meyve ve sebze ticareti yapan mükellefler,
• Sosyal Güvenlik Kurumu ile sözleşme imzalayan sağlık hizmeti sunucuları ile medikal malzeme ve ilaç/etken madde temin eden tüm mükellefler (hastane, tıp merkezleri, dal merkezleri, diyaliz merkezleri, Sağlık Bakanlığı'ndan ruhsatlı diğer özelleşmiş tedavi merkezleri, tanı, tetkik ve görüntüleme merkezleri, laboratuvarlar, eczaneler, tıbbi cihaz ve malzeme tedarikçileri, optisyenlik müesseseleri, işitme merkezi, kaplıcalar, beşeri tıbbi ürün/ürün sunan ve/veya üreten özel hukuk tüzel kişileri ve bunların tüzel kişiliği olmayan şubeleri, ecza depoları vb.) de e-Fatura kullanmak zorundalar.

Doğrudan Entegrasyon: İşletmeler, kendi bilgi işlem altyapılarını Gelir İdaresi Daire Başkanlığı’nın teknik kılavuzlarla belirtiği altyapı ve kalite sertifikasyonları çerçevesinde hazırlayabilirler. GİB’e entegre çalışan kendi altyapıları ile süreçlerini yürütebilirler.

GİB Portal: Gelir İdaresi Başkanlığının servis ettiği GİB Portal üzerinden, faturalarınızın girişini kendiniz yaparak uygulamayı kullanabilirsiniz.

Özel Entegratörlük: Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan özel entegratörlük izni alan Digital Planet üzerinden, e-Fatura uygulamasına hızlıca geçiş yaparak kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz.

Digital Planet NetInvoice ile e-Fatura kullanımı çok kolay. Özel entegratör yöntemi ile e-Fatura kullanacak mükelleflerin Digital Planet NetInvoice uygulamasını tercih etmeleri durumunda e-Fatura’ya kolay geçiş için firmamız ve Digital Planet tarafından  her türlü destek verilmektedir.


Whatsapp Destek

Sys Destek Oparetör

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?